Country

Kontakt

Martela kontorer og forhandlere

Address Martela Oyj
Takkatie 1, P.O.Box 44
FI-00371 Helsinki
Telefon +358 10 345 50
Fax +358 10 345 5744

Kontaktskjema

Kundeservice

Velkommen til å kontakte vår kundeservice i Bodafors på +46 380 37 19 00 eller info@martela.se

 

Kontakter

Navnsort descending Stilling Telefonnummer Mobiltelefon E-post
Annika Karlsson Finance +46 709 20 38 01 ext-annika.karlsson@martela.com
Celina Vogt Key Account Manager & Architect Contact + 47 23 28 38 50 + 47 918 294 40 celina.vogt@martela.com
Elina Frafjord Customer Service Norway +47 48 23 36 42 elina.frafjord@martela.com
Hanna Mörberg Customer & Delivery support +46 380 37 19 17 hanna.morberg@martela.com
Hong Ngo-Aandal Workplace Specialist Lifecycle & Interior Architect + 47 23 28 38 50 +47 908 004 13 hong.ngo-aandal@martela.com
Inger Bucher Key Account Manager + 47 23 28 38 50 + 47 909 192 39 inger.bucher@martela.com
Jarmo Laukka Director, Customer Support +358 10345 5328 jarmo.laukka@martela.com
Johanna Jansson Finance & HR +46 380 37 19 30 +46 7334 71930 johanna.jansson@martela.com
Jonas Källberg Sales Director, Dealers +46 380 37 19 00 +46 733 47 19 27 jonas.kallberg@martela.com
Jonas Nord Logistic & Project specialist +47 908 54 275 +47 908 54 275 jonas.nord@martela.com
Jörgen Mansner CFO +46 380 37 19 19 +46 707 488 577 jorgen.mansner@martela.com
Lars Bjerhem Regional Manager Dealer Sales +46 380 37 19 00 +46 733 47 19 23 lars.bjerhem@martela.com
Lina Karlsson Customer & Delivery support +46 380 37 19 14 +46 725 701 700 lina.karlsson@martela.com
Merete Seland Business Manager Norway + 47 23 28 38 50 + 47 952 664 62 merete.seland@martela.com
Mikael Svensson Production & Sourcing Manager +46 380 37 19 35 +46 733 471 935 mikael.svensson@martela.com
Minna Ahvenkoski Director, Workplace Professional Services +46 70384 1470 Minna.Ahvenkoski@martela.com
Per Ivar Andreassen Key Account Manager / Bergen +47 23 28 38 50 +47 958 192 19 perivar.andreassen@martela.com
Pia Jeanette Sander Key Account Manager +47 23 28 38 50 +47 93 06 19 08 Pia.Sander@martela.com
Simon Sandberg Finance +46 702 69 40 98 ext-simon.sandberg@martela.com
Tor Helge Lunde Sørensen Head of Unit, Norway + 47 23 28 38 50 + 47 957 696 19 torhelge.lundesorensen@martela.com
Tove Zapffe Workplace Specialist + 47 917 22189 tove.zapffe@martela.com